theme_1000
Välkommen till vårens SWAT

Varmt välkommen till SWAT2018/1

Vi har mycket att prata om. Nyheter och uppdateringar, marknadsdatabasen 2, GDPR, nya anslutamotorn och mycket annat. Och kanske något nytt som är på gång i kulisserna?

2-3 maj 2018 på Park Inn, Hotellgatan 11 Solna

Screen_Shot_2018-03-25_at_091156

Hålltider 2 maj

09:00 Ankomst, fika och morgonmingel
10:00 Programmet börjar
12:30 Lunch
Dagen avslutas med gemensam middag kl 19:00.

Hålltider 3 maj

9:00 Fortsättning av programmet.
12:30 Lunch
16:00 Avslutning

Konferensavgift

Deltagaravgiften inkl fika, lunch och middag, är 2.900 kr (exkl moms) och faktureras efter konferensen. Avgiften reduceras om du anmäler dig till endast en av dagarna.
Obs! Hotelrum bokas och betalas av var och en.

Boka hotell

Som vanligt har vi ett antal hotellrum “on hold” på Park Inn Hotellgatan 11 Solna, men du måste kontakta dem för att boka rum. Tel: 08-470 91 00.
Boka nu. Antalet platser är begränsat.

Anmäl dig till evenemanget

  1. Gatuadress
    Postnummer
    Ort
  2. Tjänsteleverantörer deltar endast 2/5 inkl. middag
  3. Ange ev allergier eller särskilda önskemål
  4. För att förhindra missbruk så måste du klicka på kompassen
    phonecloudcompassfoldershophome
* Det här fältet är obligatoriskt
KategoriAnvändarträff
PlatsPark Inn
OrtSolna
När 2 maj - 3 maj
Anmälningar
  • Kristina Jeppsson
    Kristina Jeppsson
    Burlövs kommun
  • Malin Aregarn
    Malin Aregarn
    Arvika Kommunnät AB
  • Malin Häll
    Malin Häll
    Fibra
  • Sebastian Karlsson
    Sebastian Karlsson
    A3
  • Miranda Andersson
    Miranda Andersson
    Arvika Kommunnät AB
  • Jens Bergh
    Jens Bergh
    AllTele
  • Jon Pallin
    Jon Pallin
    AB Borlänge Energi
  • Sofia Paulsson
    Sofia Paulsson
    Karlsborgs Energi AB
  • Malin Albertsson
    Malin Albertsson
    AB Borlänge Energi
  • Karin Persson
    Karin Persson
    Öresundskraft AB
  • Daniel Ahlberg
    Daniel Ahlberg
    Falu Elnät AB
  • Eva Olsson
    Eva Olsson
    Karlshamn Energi AB
  • Björn Axelsson
    Björn Axelsson
    Öresundskraft AB
  • Per Lindström
    Per Lindström
    Stadsnätsföreningen
  • Jenny Ferm
    Jenny Ferm
    Servanet
  • Martina Hansson
    Martina Hansson
    Affärsverken Energi AB
  • Maria Koivisto
    Maria Koivisto
    Jönköping Energi AB
  • Magdalena Kennedy
    Magdalena Kennedy
    Sundbybergs Stadsnät
  • Emma Ytterell
    Emma Ytterell
    Njudung Energi Vetlanda AB
  • Jimmy Gunnevik
    Jimmy Gunnevik
    Njudung Energi Vetlanda AB
  • Roine Lind
    Roine Lind
    Falu Energi & Vatten AB
  • Fredrik Bladh
    Fredrik Bladh
    Falu Energi & Vatten AB
  • Camilla Brindeberg
    Camilla Brindeberg
    Sundbybergs Stadsnät
  • Peder Nyman
    Peder Nyman
    A3
  • Lars Kihlberg
    Lars Kihlberg
    Kumbro Stadsnät
  • Andrea Ågren
    Andrea Ågren
    Ronneby Miljö & Teknik AB
  • Sofia Thorell
    Sofia Thorell
    KumBro Stadsnät AB
  • Katarina Widén
    Katarina Widén
    Falu Energi & Vatten
  • Tommy Källman
    Tommy Källman
    Telge Nät AB
  • Richard Hall
    Richard Hall
    Karlstads El- och Stadsnät
  • Malin Tömmernes
    Malin Tömmernes
    Karlstads El- och Stadsnät
  • Linda Jungarå
    Linda Jungarå
    Forshaga Fibernät AB
  • Daniel Pettersson
    Daniel Pettersson
    Fastbit AB
  • Rakel Lindqvist
    Rakel Lindqvist
    Fastbit AB
  • Sanna Andersson
    Sanna Andersson
    Fastbit AB
  • Lydia Nordström
    Lydia Nordström
    Fastbit AB
  • Robin Byström Grein
    Robin Byström Grein
    ServaNet
  • Catherine Melby
    Catherine Melby
    IT Norrbotten
  • Olov Åhman
    Olov Åhman
    IT Norrbotten
  • Mikael Johansson
    Mikael Johansson
    Bredband2
  • Martin Snygg
    Martin Snygg
    Trosa Fibernät AB
  • Tommy  Åsberg
    Tommy Åsberg
    Borlänge Energi
  • Erfan Ghaderi
    Erfan Ghaderi
    Viasat AB
  • Ola Sjögren
    Ola Sjögren
    Halmstads stadsnät AB
  • Mauritz Ek
    Mauritz Ek
    Stadsnätsbolaget/Öppna stadsnät
  • Joakim Ramtzén
    Joakim Ramtzén
    Stadsnätsbolaget/Öppna stadsnät
  • Patrik Burström
    Patrik Burström
    ServaNet AB
  • Anna  Jensen
    Anna Jensen
    Telge Nät AB
  • Fredrik Holm
    Fredrik Holm
    Telge Nät AB
  • Linda Nilsson
    Linda Nilsson
    Fibra AB
  • Johan Persson
    Johan Persson
    Telge AB
  • Emma Johansson
    Emma Johansson
    Borås Elnät AB / SplitVision
  • Daniel Parheden
    Daniel Parheden
    Borås Elnät AB / SplitVision
  • Tony Hadarson
    Tony Hadarson
    Citynätet i Nässjö AB
  • Erik Johansson
    Erik Johansson
    Citynätet i Nässjö AB
  • Kristoffer Pettersson
    Kristoffer Pettersson
    NETSAM AB
  • Kristina Simson
    Kristina Simson
    Göteborg Energi GothNet AB
  • Susann Andersson
    Susann Andersson
    Göteborg Energi GothNet AB
  • Roy Wester
    Roy Wester
    Tibro Energi
  • Robert Hellgren
    Robert Hellgren
    Telge AB
60 anmälningar